Titanová pyramida

Titanová pyramida díky své anorganické koncepci molekulární mřížky a jejímu geometrickému uspořádání, jež odpovídá zákonitostem posvátné geometrie, je jedním z nejmocnějších pozitivních energetických prostředků současné doby. Nabízím titanové pyramidy čistoty titanu grade 2 o níže uvedených rozměrech základny a úhlustěny k základně 52 stupňu.

Cena: 55000,- Kč - velikost základny 200 x 200 mm
Cena: 27500,- Kč - velikost základny 150 x 150 mm
Cena: 8800,- Kč - velikost základny 100 x 100 mm
Cena: 6800,- Kč - velikost základny 80 x 80 mm

Cena: 4990,- Kč - velikost základny 60 x 60 mm
čistota chemického složení - ASTM: Grade 2

K pyramidě se účtuje poštovné ve výši 190,- Kč

Možnost osobního převzetí v Praze. Objednávky zasílejte prosím na: homosignum@gmail.com

Pyramidu lze používat buďto jako soliterní energetický zářič, anebo ji kombinovat s přístroji Somavedic.
Zde je k disposici analýza takové interakce: https://homosignum.blogspot.com/2019/12/titanova-pyramida-somavedic-analyza.html

Titanové pyramidy v proporcích Cheopsovi pyramidy jsou více než jen energetickým zářičem. V kombinaci s přístroji Somavedic Medic Uran, Amber a Gold vytvoří unikátní dvojici.

Jak už ze samotného názvu vyplývá, tak se jedná o dvě věci. Jednou je titan a druhou je pyramida - v proporcích Cheopsovy. Jedná se tedy o prototvarový zářič obohacený o prvek titan. Čili má dvě kvality a to tvarovou a prvkovou - titanovou. Co umí pyramida v těchto proporcích je všeobecně známo. Upozorňuji, že v našich končinách a to sice v tehdejším Československu byl panem Karlem Drbalem zaregistrován v roce 1959 patent malé duté kopie oné egyptské pyramidy, do které vkládal žiletku, která se vždy do druhého dne "sama nabrousila". Tento patent je platný a osobně jsem již potkal řadu lidí, kteří si sami podobnou kopii vytvořili a používají ji nejen na broušení tupých žiletek, ale také například na potraviny (což je i můj případ a v budoucnu se tomuto tématu budu zřejmě také věnovat). Tento tvar pyramidy generuje sám o sobě silnou positivní energii, kterou "tahá" z kosmu nebo z éteru - uvádím obě možnosti, neboť názory na to se liší a dost možná jsou oba dva správné.