Vše vnější je pouze odrazem vnitřního.

Kontakt

V případě zájmu a kontaktu přes email prosím napište do předmětu emailu název analýzy či služby o jakou máte zájem, své jméno a datum narození.
Od 22.1.2020 jsem na četné žádosti jež jsem v průběhu posledních let obdržel zařadil volitelný parametr "měření úrovně vědomí podle mapy vědomí Dr. Davida Hawkinse" Toto je jediný parametr, který není součástí žádné analýzy a na vyžádání jej za poplatek 100,- přidám k jakékoliv analýze, kterou si vyberete. Informace o tomto parametru naleznete zde:
https://www.hawkins.support/studijni-knihy/d-r-hawkins/leceni-a-uzdraveni/kapitola-1-mapa-vedomi/  V případě zájmu zjištění tohoto parametru to prosím uveďte v objednávce. Děkuji :)

Upozornění: Pokud vám nepřijde ani do do dvou dnů odpověď na objednávku, pak si prosím zkontrolujte spam ve vaší emailové schránce.

Ceník služeb

Platba v EUR se řídí aktuálním kurzem.
Upozornění: Pokud vám ani do 48 hodin od odeslání objednávky formulářem nebo meilem nepřijde odpověď, pak ji máte buďto ve spamové sekci vaší emailové schránky, nebo jste zadali chybně adresu vaší emailové schránky. Běžně reaguji v řádu jednotek hodin, s vyjímkou víkendů a některých svátků.

Analýza čaker


290 Kč

Návratová analýza čaker

analýza k datu narození či k jinému časovému bodu dle Vašeho přání

330 Kč

Velká analýza čaker

670 Kč

Komplexní analýza

990 Kč

Čakrové kameny

690 Kč

Zdravotní analýza

670 Kč

Velká zdravotní analýza

890 Kč

Analýza talentů

790 Kč

Partnerská analýza

1990 Kč

Harmonie a ochrana

370 Kč

Měření GPZ

790 Kč

Konzultace dle vašich potřeb

- po skypu nebo osobně

- 30 min / 570,- CZK

- 60 min / 990,- CZK

590/990 Kč

Pohotovost
- řešení aktuních potíží při energetických útocích
- diagnostika a odstranění parazitických kvazibytostí
- energetické čistění aury a čaker
- tvorba ochranného vajíčka
- služba je provedena do 48 hodin

1980 Kč

Čakrový program

Připravil jsem pro vás komplexní program práce na sobě v každodenním životě. Vše je připraveno tak, aby to bylo maximálně efektivní a uskutečnitelné. Čas 7mi dnů, čili jednoho týdne je proto pro práci s jednou čakrou optimálním termínem. Níže je ukázková verze prvního týdne pro širokou veřejnost. Plná verze obsahuje další nástroje včetně manter, meditací, etc. Tento program je již vyzkoušený a efektivně jej mohou používat jak pracující, tak i ženy na mateřské. Cena za jednu čakru je 330,- Pokud máte o program zájem, tak si pro bližší informace pište na email: homosignum@gmail.com

330 Kč

Online objednávka služeb

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve.

Dovoluji si Vás informovat o skutečnosti, že Vaše osobní údaje budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679, o ochraně fyzických osob, v souvislosti se zpracováním osobních údajů - General Data Protection Regulation (GDPR).