Čakrové kameny

Čakrové kameny

Jedním ze způsobů jak čakry stimulovat je práce s kameny. Ty nám pomáhájí s aktivací i odblokováním čaker. Také s jejich ochranou a příznivě působí na posilování biopole čaker. Při meditacích je nejúčinnější mít kameny přiloženy v místě, kde se nacházejí jednotlivé čakry. Vaše osobní čakrové kameny můžete nosit při sobě dle toho, jak to budete zrovna potřebovat. Všechny kameny je dobré mít na noc vždy v místnosti, kde spíte.

Kamenů, které příznivě působí ne jednotlivé čakry je celá řada, a i proto jsem se rozhodl nabízet tuto analýzu, ve které se na Vás naladím a zjistím jaký konkrétní kámen je pro danou čakru nejvhodnější. To provedu u všech sedmi základních čaker. Součástí analýzy je také doporučení kamene, který vám v současném období bude pomáhat nejen v duchovním růstu a práci na sobě. Určování tohoto kamene je také součástí komplexní analýzy. Kámen, který Vám v následujícím období bude pomáhat komplexně, doporučuji nosit vždy při sobě. Ideální je ho nosit na krku nebo na ruce. Pokud to možné není, tak v kapse či alespoň v kabelce nebo v batohu.

Analýza tedy ukáže vašich 8 kamenů. Pro každou základní čakru jeden kámen a jeden osobní kámen, který vám bude pomáhat v současném dynamickém období.

Kameny a minerály mají celou řadu vlastností a schopností. Některé jsou si podobné svým vzhledem, jiné svými vlastnostmi. Každý z nich má trochu jiné pásmo frekvence vibrací a vzory vibrací, stejně tak jako my a jako naše čakry.

S tím jak na sobě pracujeme a dále se posouváme nám v určitém období může pomoci ten, v jiném zase onen kámen. Půl roku nám může například s rozvojem temenní čakry pomáhat ametyst a další dva roky to bude labradorit. Vše je v pohybu. Proto věřím, že analýza vašich osobních čakrových kamenů má smysl. :)

Otevřme se světu kamenů, nechme je ať nás obohatí a berme je jako své parťáky a přátele.

Jan