Na co myslíme to tvoříme.

Konzultace

Hledáte vhodnout školku pro vaše děti nebo domov s pečovatelskou službou pro své rodiče? Mohu určit jaké místo je pro vašeh nejbližší to nejvhodnější a kde se budou cítit nejlépe.

Chcete vědět jestli máte ve firmě "záškodníka" nebo zda-li máte v kanceláři instalovaná odposlouchávací zařízení? Chcete vědět jakému jazyku se vaše dítko naučí nejsnadněji? Jaká osoba je vhodná pro nějaký konkrétní úkol?

Také mohu například zjistit jaký minerál nebo strom vám v aktuálním životním období pomůže nejlépe doplňovat a harmonizovat energii.

Pro občanská sdružení a ekologické organizace nabízím konzultace pouze za symbolické ceny. Chcete vědět jaká by byla životaschopnost nově vysazeného lesa nebo alejí? Chcete zvýšit šance že nově vysazená alej nebo les přežije? Není pro mne problém zharmonizovat celé hektary krajiny nebo vodních ploch nebo zjistit jak je starosta konkrétní obce nakloněn vašim aktivitám, etc. Těch možností je opravdu velmi mnoho.

Rád vám pomohu i v dalších věcech, budu-li toho schopen. Vždy vím předem, zda s něčím hnu nebo ne, takže se stačí zeptat - ostatně za zeptání nic nedáte.


Harmonizace domova

- identifikace a odstranění geopatogeních zón a elektrosmogu (dům, byt, zahrada, pracoviště, dětské hřiště, etc.)

- zjištění energií libovolného místa dle mapy, gps souřadnic nebo fotografie

- doporučení jaké minerály budou váš domov nebo vaši zahradu nejefektivněji harmonizovat

- harmonizace místa (velmi zjednodušeně řečeno: na konkrétní místo pošlu podobnou energii, kterou léčím lidi nebo zvířata a následně se při pobytu v daném místě budou cítit všichni mnohem lépe)

- harmonizace prostředí pro obchody, kanceláře a další pracoviště

Na vyžádání je možno zjišťovat i řadu jiných informací jako jsou například informace o vašich mimořádných schopnostech, partnerských vztazích, etc.


Léčitelství