Přisedlíci - astrální parazité - poltergeisti

- identifikace a odstranění přisedlích duší, astrálních parazitů a poltergeistů

Zde je krom aktuální fotografie a data narození, také nutná celá adresa bydliště. Ve více případech jsem se setkal s tím, že dotyčný se domníval, že má přisedlíka, avšak místo toho měl astrálního parazita nebo s ním v jeho bydlišti přebýval poltergeist - ti se ne vždy musí projevovat zrovna dupáním po půdě nebo boucháním dveřmi. Poltergeist se také často projevuje jako nepříjemný chlad v místnosti, vyvolává pocity stísněnosti nebo neodůvodněného strachu.

 Přisedlé duše, neboli přisedlíci jsou duše zemřelých, které po fysické smrti neodešly nebo nebyly odvedeny do astrální reality či barda - prostoru mezi inkarnacemi a přivtělili se - přisedli si do nějaké bytosti. Kromě člověka může mít přisedlíka i zvíře nebo strom.

Astrální parazit je program - bytost vytvořená za účelem škodit konkrétnímu člověku, nebo i v některých případech, skupině osob. Tato kvazibytost je vždy buďto přisátá na auře člověka, nebo přímo uvnitř jemnohmotného těla na konkrétní čakře nebo několika čakrách (zatím jsem se setkal s parazity, kteří vysávali energii max. ze dvou čaker. Astrální parazit je vytvářen vědomě nebo nevědomě. Ve většině případů se kterými jsem se dosud setkal byl vytvořen nevědomě. 

Poltergeisti jsou duše zemřelých, které po fysické smrti neodešly nebo nebyly odvedeny do astrální reality či barda - prostoru mezi inkarnacemi a nepřivtělili se do žádné bytosti. Tj. nenašli si hostitele a stále přebývají v této fysické realitě jako jemnohmotné bytosti.  Poltergeist se také často projevuje jako nepříjemný chlad v místnosti, vyvolává pocity stísněnosti nebo neodůvodněného strachu. Jejich projevem v žádném případě není jen rámus, shazování obrazů nebo vydávání děsivých zvuků.